fbpx
İçeriğe geç

İşlem Süresi

15 dakika

İşe Dönüş

Hemen

Lokal Anestezi

Altında Yapılır

 

Dudak dolgusu ndaki amacımız daha hacimli ve daha belirgin bir dudaklardır. Genellikle  hastalarımız dudak kalınlığının şikayetçidir. Daha daha dolgun dudaklara sahip olmak istemektedir. Dudak Dolgusu Bu işlem ile kısa bir süre zarfında belirgin dudaklara sahip olabilirsiniz. İşlemde saf hyaluronik asit dolgu maddesi kullanılmaktadır.

 

 
Tavşan gibi dudaklara değil. Kimsenin estetik olduğunu anlamadığı dolgun doğal dudaklara kavuşun

 

Dudağınızın yapısı ve dudağınızın durumu göz önüne alınarak kalınlaştırma işlemini yapılır. İşlem öncesinde istediğiniz görünümü doktor ile açık bir şekilde konuşun.
 

Dudak Dolgusu Uygulaması

Uygulamadan önce dudaklara topikal anestezi içeriği olan uyuşturucu kremler sürülür. Ya da hastanın ağrı eşiğine göre lokal anestezik enjeksiyonlar yapılır. Yeterince uyuşması beklenir. Ortalama 15 dakikada uyuşma gerçekleşir. Bölgeye yapılan dolgu işlemi ile bölgeye hacim verilir. Dudak dolgusu işlemi sırasında genel ağız anatomisine dikkat edilmelidir. Aşırı doz uygulanması kötü doğal olmayan bir görüntüye sebep olabilir. Az uygulanan doz ise istenen etkinin gerçekleşmesini engelleyebilir. Gereken miktar doktorun ve hastanın ortak görüş paylaşımı ile belirlenmelidir

Dolgularınızı işin uzmanı doktorlara yaptırın.

– Dudak Dolgusu İşlem ve Etkinlik Süresi

– Dudak Dolgusu Ne Kadar Kalıcıdır

İşlem bittikten sonra ilk 2 gün enjeksiyon etkisi ile biraz ödem oluşur.  Ama kişi aynı gün içerisinde işine dönebilir.
Etkinlik süresi 6 ile 9 ay arasında değişmektedir. En geç 9 ayın sonunda dudaklardaki etkisi sona erer. 6. Aydan sonra ise yavaşça etkisinin azaldığı gözlemlenmiştir.

" En iyi dudak dolgusu için en iyi dolgu markalarını kullanmak gerekir."

Dudak Çizgilerinizden Kurtulun

Uygulanan saf hyaluronik asit dolgu maddesi normalde vücudumuzda bulunan  zararsız bir şekilde içeriktir. Dudak dolgusu mersin için kullanılabilir
Dudaklara yapılan dolgu işleminde diğer bir yöntem ise yağ enjeksiyonudur. Kişiden alınan minimal miktardaki yağ özel işlemlerden geçirilerek, dudak kalınlaştırma için enjekte edilebilir.
Mersinde dudak dolgusu yaptıranlar için dudak dolgusu fiyatları kullanılan dudak dolgusu markasına göre değişiklik göstermektedir. Uygun dudak dolgusu seçimi için doktorunuzla birlikte seçiminizi yapıp ona göre uygulamanızı yaptırın.
İşlem sonrasında küçük nadirde olsa kızarıklık ve morluklar görülebilir.
İşlem sonrasında 1 saat bir şey yenmez ve ruj sürülmez.

Bize Ulaşın

Hemen Ara

Telefon ile bize ulaşıp randevu alabilirsiniz

Instagram

Sosyal Medya üzerinden bize ulaşın

Konum

Kliniğimizin Konumunu Google Maps üzerinden görün

Send via WhatsApp